Bizim Evimizde yemek organizasyonu, akşam yemekleri, ev yapımı ve el yapımı, pop-up dinner (Akatlar, Beşiktaş, İstanbul)

Sevgili Dostlarımız, Sevgili Yemek Severler, Sonradan Gurmeler,

Bugüne kadar evimizde hep dostlarımız için kalabalık sofralara yemek pişiriyor ve servis ediyorduk ve onlarla güzel anları ve anılarımızı paylaştık yıllarca. Hatta, biz geliyoruz, hadi şu yemeği pişir bize şeklinde istekleri yaşadık. Yemeklerimizin çok lezzetli olduğunu yıllarca hep söylediler. Artık öyle bir noktaya geldik ki; dostlarımız bizlere artık bu lezzetleri neden Yemek Severlerle paylaşmıyorsunuz dediklerinde çok heyecanlandık ve keyiflendik. Evet, belki de beklediğimiz zaman bu zamandı. Hem neden İtalya’lara kadar gidip, aylarca orada kalıp İtalyan şeflerden eğitim aldık ki?

Konuyu biraz araştırdığımızda ve yakın dostlardan gelen önerilerle öğrendik ki, Dünya’da ve Türkiye’de Pop-up Dinner denen bir girişim ve uygulamanın varlığından haberdar olduk. Bunun üzerine de 2017 Ekim ayı itibari ile de her ay maksimum 4 adet olacak şekilde organizasyon yapmaya karar verdik. Evimizde bir seferde 10 misafirimizi ağırlayacak salonumuz mevcuttur.

Pop-up Dinner (Bizim Evde Yemek) organizasyonumuzda tamamı ile evde taze ürünler ve malzemeler kullanarak hazırladığımız lezzetleri sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Konseptimizde karşılama, aperatifler, ara sıcaklar, ana yemek, tatlı, çay, kahve ve su servisleri olacak. Alkolsüz ve alkollü içecekleri, misafirlerimiz kendi isteklerine göre kendileri getireceklerdir.

Konseptimizde bir haftayı özellikle, “Canın Ne Çektiyse” olarak organize ediyoruz ve 10 kişilik grubu garanti edenler için özel olarak yemekler hazırlayıp servis ediyoruz.

Nasıl mı? Örneğin çocukluğunuzda büyükannenizin pişirdiği bir yemeği hatırlıyorsunuz fakat bugünlerde kimseler bu yemeği pişirmiyor. Bize hatırladığınız hikayesini ve yemeği anlatıyorsunuz, biz de sizler için bu yemekleri hazırlıyor ve servis ediyoruz. Ya da bir ülke, bir dizi film veya film mutfağını denemek istiyorsunuz, hemen o konseptte siz ve arkadaşlarınız için hazırlıklarımızı yapıyoruz.

İlk mutfağımız İtalyan Lezzetleri

Evimizin Adı:  B612 Akatlar

Instagram Hesabımız: ahmetkater, ya da jeyjeydogal

Gsm: +90 554 885 85 22